Wyróżnienia w konkursie

2023-11-13
Zdjęcie przedstawia puchary i medale. Źródło: https://pixabay.com/

Pod koniec września tego roku odbyło się kolejne, XXIX Forum Teleinformatyki, któremu towarzyszył konkurs Forum Młodych Mistrzów. Hasło przewodnie konkursu brzmiało:

„Ekonomiczne Aspekty Informatyzacji Państwa, Cyfrowa Modernizacja Polski”.

Do konkursu zgłoszono wiele prac studentów, wykonanych w ramach opracowywania dyplomów czy realizacji zainteresowań naukowych. W tegorocznym konkursie wyróżnienia zdobyli także absolwenci kierunku informatyka na Uniwersytecie Kaliskim (Bartosz Danielak i Andrzej Kawczyński) oraz student tego kierunku (Mikołaj Fischer). Pan Bartosz Danielak wyróżniony został za pracę pt. „Aplikacja internetowa wspierająca organizowanie grupowych aktywności”. Praca Pana Andrzeja Kawczyńskiego, pt. „System IoT wspierający kontrolę nad posiadłością”, uzyskała kwalifikację do finału XV edycji Ogólnopolskiego, Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów, gdzie została wyróżniona. Wyróżnienie za pracę pt. „System czasu rzeczywistego do kontroli maszyny irygacyjnej i innych urządzeń IOT stosowanych w rolnictwie i przemyśle” otrzymał także Mikołaj Fischer.

Serdecznie gratulujemy Panom sukcesu i życzymy dalszego owocnego rozwijania swoich pasji związanych z IT!