Absolwenci informatyki 2019-2023

Studenci ubrani w birety. Źródło: http://pixabay.com

W okresie od 16 do 26 marca 2023 odbyły się egzaminy dyplomowe. Blisko czterdziestu studentów kierunku informatyka uzyskało w tym roku tytuł zawodowy inżyniera. Podobnie, jak w latach poprzednich, wielu dyplomantów zrealizowało w ramach swojej pracy inżynierskiej ciekawe projekty informatyczne, które pozwoliły im poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu technologii IT.

Wśród zrealizowanych prac są m. in.:

• portal internetowy pośredniczący w zamawianiu wyrobów cukierniczych z opcją dostawy pod wskazany adres,
  • system IoT wspierający kontrolę nad posiadłością,
  • aplikacja ułatwiająca wprowadzenie elementów grywalizacji podczas zajęć akademickich,
  • gry Fallen World z wykorzystaniem silnika Unreal Engine,
  • aplikacja internetowa do zarządzania projektem instalacji fotowoltaicznej,
  • środowisko wytwórcze dla aplikacji klient-serwer,
  • oprogramowanie do zarządzania produkcją oraz gromadzenia statystyk handlowo-produkcyjnych,
  • aplikacja wspierająca zarządzanie mieniem IT w organizacji,
  • aplikacja mobilna do synchronizacji wyjazdów grupowych,
  • aplikacja wspomagająca hodowlę kurczaków.

Tegorocznym absolwentom gratulujemy uzyskania tytułu inżyniera informatyka i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich umiejętności informatycznych, a także w znalezieniu pasjonującej pracy.