Drzwi otwarte 2018

PWSZ Kalisz - drzwi otwarte Źródło: http://pixabay.com

W piątek, 23 marca 2018 roku, na terenie kampusu przy ulicy Poznańskiej 201-205 odbyły się drzwi otwarte, podczas których zaprezentowane zostały wszystkie kierunki studiów znajdujące się w ofercie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu. Kandydaci na studentów odwiedzając przygotowane stanowiska mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną kaliskiej uczelni oraz wysłuchać koncertu zespołu Piano Song. Uczestnicy zwiedzali także budynki znajdujące się na terenie kampusu, w których znajdują się laboratoria wykorzystywane na co dzień przez studentów różnych kierunków. W budynku Collegium Oecologicum odbyła się także prezentacja kierunku informatyka, podczas której przedstawione zostały informacje dotyczące tego kierunku i zaprezentowane sale dydaktyczne oraz laboratoria.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów na kierunku informatyka zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dydaktyczną, m.in. z prezentacją, opisem oraz programem studiów kierunku informatyka, a także infrastrukturą Katedry Informatyki Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu.

Goście drzwi otwartych w PWSZ w Kaliszu
Koncert zespołu Piano Song podczas drzwi otwartych w PWSZ w Kaliszu