Wyjazd na targi CeBIT

2014-03-20
Studenci kierunku informatyka na targach CeBIT w Hanowerze

Kilkunastu studentów kierunku informatyka wzięło udział w największych targach branży IT w Europie, które odbyły się w dniach 10-14 marca 2014 r. w Hanowerze. Tegoroczne targi odbyły się pod hasłem „Big Data & Datability”. Kilkanaście hal zgromadziło ponad 3 tyś wystawców reprezentujących przedstawicieli branży IT, wśród których prym wiedli potentaci branży IT, tacy jak IBM, Samsung, Microsoft, SAP i Huawei. Wystawą towarzyszyły konferencje tematyczne związane z zagadnieniami IT, m. in dotyczące „Big Data & Datability”. Nie zabrakło nowinek technicznych, związanych m. in. ze sprzętem domowym, a także bezpieczeństwem.

Wyjazd studentów kierunku informatyka na największe targi branży IT
Studenci informatyki na targach CeBIT
Studenci kierunku informatyka gościli w Hanowerze na targach CeBIT
Studenci informatyki z Kalisza uczestniczyli w największych targach branży IT w Hanowerze