Absolwenci informatyki 2016-2020

Kolejni absolwenci kierunku informatyka z Kalisza opuszczają PWSZ Źródło: http://pixabay.com

Podobnie, jak w poprzednich latach, także w tym roku akademickim, kolejni studenci ukończyli studia na kierunku informatyka. Egzaminy dyplomowe organizowane w tym roku akademickim były wyjątkowe, ponieważ przeprowadzone zostały zdalnie, z wykorzystaniem technologii Microsoft Teams. Kierunek informatyka był pierwszym na naszej uczelni, który zorganizował egzaminy dyplomowe w tej formie. Warto podkreślić, że były to także pierwsze zdalne egzaminy dyplomowe w historii uczelni. Mury uczelni opuściło 27 kolejnych inżynierów, którzy ukończyli studia na kierunku informatyka. Wielu z nich stworzyło ciekawe prace inżynierskie, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. Podobnie, jak w latach poprzednich, przeważały różnego rodzaju aplikacje internetowe oraz aplikacje na urządzenia mobilne, ale nie brakowało także gier oraz prac łączących wiele dziedzin IT.

Tegorocznym absolwentom gratulujemy uzyskania tytułu inżyniera informatyka i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich umiejętności informatycznych, a także w znalezieniu pasjonującej pracy.