Targi pracy, praktyk i staży zawodowych

Targów pracy, praktyk i staży zawodowych 2017 Źródło: http://pixabay.com

W dniu 25.05.2017 odbyła się V edycji targów pracy, praktyk i staży zawodowych zorganizowanych w budynku Collegium Oecologicum Wydziału Politechnicznego, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. Podczas targów swoje oferty zaprezentowało kilkadziesiąt firm z regionu kalisko-ostrowskiego, wśród których znalazły się m. in. firmy z branży IT, współpracujące z Katedrą Informatyki: Transition Technologies i ULISSES Software. Była to doskonała okazja dla pracodawców na znalezienie wykwalifikowanych pracowników, praktykantów i stażystów. Także studenci mogli zapoznać się z ofertami lokalnych firm, znaleźć miejsce, w którym będą odbywać praktyki zawodowe lub pracować, po ukończeniu studiów. Poza wystąpieniami przedstawicieli firm oraz studentów istniała także możliwość konsultacji i rozmowy przy indywidualnych stoiskach wystawowych.

Uczestnicy targów pracy, praktyk i staży zawodowych 2017
Wystąpienie prodziekana podczas targów pracy, praktyk i staży zawodowych 2017